1 víkend | 35 praktických workshopů

Pojďte se s námi naučit dovednosti,
na které se ve škole zapomíná.

Předprodej vstupenek začal.

Sleduj novinky na FB události

Program

Zažij 5 workshopů z různých oblastní seberozvoje, od tréninku komunikačních dovedností, přes relaxační, kreativní a pohybové workshopy, až po speciality, jako je třeba první pomoc či komunikace s koňmi.

LEGENDA:

sebezkušenostní workshopy komunikační workshopy relaxační workshopy tvůrčí workshopy pohybové workshopy
logo workshpou logo workshpou logo workshpou logo workshpou logo workshpou

Postupně pro vás budeme zveřejňovat všechny workshopy.

Všechny tříhodinové workshopy se jednou zopakují, pokud tedy nestihnete např. workshop kritického myšlení v sobotu, můžete si na něj zajít v neděli. Neznamená to, že by na sebe dva bloky navazovaly, jsou nezávislé. Pětihodinové workshopy v sobotním odpoledním bloku D se opakovat nebudou.

Klademe důraz na praktickou výuku, využívající principy zkušenostně reflektivního učení. Po workshopech bude následovat reflexe, která umožní odnést si z dané činnosti uvědomění, odpovědi či nové myšlenky.

Kromě workshopů tě čeká i spousta zábavy a sdílení s přáteli - hudební vystoupení, divadelní improvizace, pohodička v čajovně, zpívání u ohně a mnoho více…

Lektoři

Praktické informace

Festival je pro každého, kdo je otevřen novým podnětům a chce se něco nového naučit. Je postaven tak, aby si ho užili jednotlivci, skupiny i rodiny s dětmi. Může sloužit i jako součást vašeho firemního vzdělávání. Individuální dotazy vám rádi zodpovíme – stačí se ozvat.

3ff

Ubytování

Budeme pro sebe mít celé rekreační středisko Křižanov (MAPA).

Můžete si vybrat ze dvou typů ubytování:

  1. Ubytování v domku:
    • domek má vlastní umyvadlo i wc a je vytápěný
    • pokoje v domku nabízí místo pro 2–6 osob
  1. Ubytování v chatce
    • společné sociální zařízení je v chatové oblasti, v chatkách je k dispozici přímotop
    • chatka nabízí místo pro až 4 osoby

Stravování

Ve středisku se vaří (výběr ze dvou variant – masitá a vegetariánská), spolu se vstupenkou si tak můžete přikoupit plnou penzi za 595 Kč (snídaně, obědy a večeře) na celý víkend. Po dohodě je možné využívat i kuchyňku k přípravě vlastních drobných jídel.

VstupenkyI. EDICE

zbývá 0 z 10 lístků
za 2 100 Kč / 1 900 Kč *

II. EDICE

zbývá 13 z 30 lístků
za 2 500 Kč / 2 300 Kč *

III. EDICE

zbývá 30 z 30 lístků
za 2 900 Kč / 2 700 Kč *

IV. EDICE

zbývá 30 z 30 lístků
za 3 300 Kč / 3 100 Kč *


* Ubytování v domku / v chatce

Koupit vstupenku

Pro zakoupení vstupenky se zaregistrujte nebo se přihlašte pod svým emailem a heslem.

Přihlásit se Vytvořit účet


V ceně vstupenky je zahrnuto ubytování na celý víkend, vstupy na všechny workshopy i doprovodný program.

Chceme, aby byl festival dostupný pro všechny, držíme proto ceny nízko. Za částku, za kterou se běžně nabízí jednodenní kurzy, tak s námi můžete zažít intenzívní třídenní vzdělávací pobyt. A to s vynikajícími lektory a v krásném areálu, který bude po celou dobu festivalu k dispozici jen pro vás.

FAQ aneb časté otázky

Líbí se ti myšlenka Festivalu osobnostního rozvoje a chceš se zapojit? Stačí se ozvat a napsat, o co máš zájem :)

Organizátoři

#

Karin Backová

K väčšiemu záujmu o osobnostný rozvoj ma priviedlo absolvovanie Organizátorského kurzu Hnutia Brontosaurus v rokoch 2012/2013. Od tej doby pôsobím v organizácii ako organizátorka zážitkových, pracovne-zážitkových a vzdelávacích akcií. Som absolventkou štúdia Skúsenostne reflektívneho učenia na FF MU, v súčastnosti dokončujem magisterské štúdium na FSpS MU.

Zaujímam sa tiež o nenásilnú komunikáciu a osobný koučing. Dlhodobo sa venujem relaxačným a pohybovým technikám – jóga, meditácie, kontaktná improvizácia či masáže. Rada vytváram priestor pre osobnostný rozvoj a sebapoznanie, čo ma motivuje organizovať akcie ako je Festival osobnostného rozvoja.

#

Vendula Indruchová

S tématem osobnostního rozvoje jsem se setkala jako účastník nejrůznějších kurzů, a protože v něm vidím velký potenciál, ráda bych rozšiřovala povědomí o tom, co vše do osobnostního rozvoje spadá a jaké jsou možnosti zapojení pro každého jednotlivce.

Jsem absolventka oboru Zkušenostně reflektivní učení, který mě nadchnul, a díky němuž jsem zjistila, co mi skutečně dává v životě smysl. Mojí motivací pro organizování festivalu je vlastní seberozvoj, zlepšování sebereflexe a touha poskytovat lidem prostor pro jejich zdokonalování.

Opravdu věřím, že každý může růst :-)

#

Eliška Kučerová

Díky studiu poradenství a zkušenostního učení na FF MU se mi otevřely obzory v tématu rozvoje osobnosti a umění (sebe)reflexe. Seznámila jsem se s netradičními formami výuky a zjistila tak, že učení může člověka bavit a pomáhat mu objevovat sama sebe.

Poslední roky mě hodně baví vedení užitečného rozhovoru a nacházení vnitřního balancu skrze kontaktní žonglování.

Festival mi dává možnost nabídnout ostatním i sobě skvělé zážitky, prostor k zamyšlení a možnost setkávání s inspirativní­mi lidmi.

#

Jan Páral

Mé mnohé zájmy a aktivity spojuje snaha o porozumění lidem a společenským jevům. Těm jsem věnoval jak svoje studia na Fakultě sociálních studií, Filosofické fakultě a Právnické fakultě Masarykovy Univerzity, tak i svoje mimoškolní aktivity. Vedle aktivní právnické praxe se zajímám o umění a inovace ve vzdělávání, počínaje tvorbou učebnic, přes vzdělávání lektorů, po organizaci kurzů pro širší veřejnost. Jsem fanouškem a ambasadorem metody učení zážitkem a dramatické výchovy.

Myšlenka festivalu mě nadchla, neboť ji považuji za skvělý nástroj, jak budovat komunitu lidí, kteří na sobě chtějí pracovat či jen jednoduše chtějí kultivovat prostředí (nejen) české společnosti.

#

Martin Rehuš

Mám vášeň pro organizaci zážitkových a vzdělávacích akcí. Dává mi smysl vytvářet lidem příležitosti se potkat a sdílet své pocity a zkušenosti. Začalo to třídními srazy a oslavami narozenin, přes sportovní turnaje, až po Festival osobnostního rozvoje. O festival společně s týmem pečujeme jako o vlastní dítě, které nám každý rok povyroste a přinese spoustu objevů a nových poznání.

Velmi rád cestuju, poznávám divné lidi a zkouším nové věci, protože mě naprosto fascinuje různorodost lidského života. Jsem trochu blázen, který chce poznat hranice svého vědomí.

Máš zájem o spolupráci nebo se jen tak sejít? Stačí se ozvat ;-)