Festival OSR 2020

18. - 20. září

Nestihli jste si zakoupit lístek? Napište nám na info@kalokagathia-zs.cz.

1 víkend | 35 praktických workshopů

Pojďte se s námi naučit dovednosti,
na které se ve škole zapomíná.

Sleduj novinky na FB události

Program

Zažij 5 workshopů z různých oblastní seberozvoje, od tréninku komunikačních dovedností, přes relaxační, kreativní a pohybové workshopy, až po speciality, jako je třeba první pomoc či komunikace s koňmi.

Registrace workshopů začíná 10.9. od 19:00 hod.

LEGENDA:

logo workshopu logo workshopu logo workshopu logo workshopu logo workshopu

Všechny tříhodinové workshopy se jednou zopakují, pokud tedy nestihnete např. workshop kritického myšlení v sobotu, můžete si na něj zajít v neděli. Neznamená to, že by na sebe dva bloky navazovaly, jsou nezávislé. Pětihodinové workshopy v sobotním odpoledním bloku D se opakovat nebudou.

Klademe důraz na praktickou výuku, využívající principy zkušenostně reflektivního učení. Po workshopech bude následovat reflexe, která umožní odnést si z dané činnosti uvědomění, odpovědi či nové myšlenky.

Kromě workshopů tě čeká i spousta zábavy a sdílení s přáteli - hudební vystoupení, divadelní improvizace, pohodička v čajovně, zpívání u ohně a mnoho více…

Doprovodný program

Kromě workshopů tě čeká i spousta zábavy a sdílení s přáteli.

Na festivalu můžeš zažít:
  • impozantní storytelling od Martina Haka
  • svěží slam poetry s Anatolem Svahilcem
  • autorské čtení s Kateřinou Foltánkovou
  • interaktivní improvizační divadelní vystoupení zkušených impro-herců
  • intimní atmosféru naší festivalové čajovny
  • společné chvíle u ohně (dovez kytaru, buben, cokoliv :-))
  • relaxační zpívání, jamování a mantrování
  • setkání u Smysluplných rozhovorů
  • a mnoho dalšího

Dobrovolnictví

Tento ročník jsme spojili síly s Hnutí Brontosaurus, abychom představili dobrovolnictví jako součást osobního rozvoje. Dobrovolnická činnost bude zaměřena na přípravu na podzimní výsadbu stromů, budeme vyklízet paseky a chystat oplocení. To vše v blízkosti našeho rekreačního střediska ještě před vypuknutí prvního workshopu festivalu. Pojď si o několik hodin prodloužit festival a podpořit péči o přírodu.

Na výběr máš ze dvou časových bloků dobrovolnictví (je možné vybrat oba):
Pátek 18. 9. 2020
1. blok 9:00 - 12:00
2. blok 13:00 - 15:00

Během festivalu můžeš navštívit i Ekostánek, kde se dozvíš o příležitostech dobrovolnictví u nás i v zahraničí. Dozvíš se, jak sázet stromy či vyrobit ptačí budku a spoustu dalších způsobů, jak pečovat o přírodu a naše okolí.

Hnutí Brontosaurus propojuje smysluplnou dobrovolnickou práci se zážitky a zkušenostmi na celý život. Máme více než čtyřicetiletou tradici, viditelné úspěchy, jasné cíle a více než 1 000 hrdých členů, kteří za ním stojí. Každoročně vyrážíme s dobrovolníky kosit orchidejové louky, sázet stromy, opravovat hrady nebo třeba stavět školu v Himálajích.

Lektoři

Praktické informace

Festival je pro každého, kdo je otevřen novým podnětům a chce se něco nového naučit. Je postaven tak, aby si ho užili jednotlivci, skupiny i rodiny s dětmi. Může sloužit i jako součást vašeho firemního vzdělávání. Individuální dotazy vám rádi zodpovíme – stačí se ozvat.

Festival je akce do 100 účastníků.

Budeme pro sebe mít celé rekreační středisko Křižanov (MAPA).

Můžete si vybrat ze dvou typů ubytování:

1. Ubytování v domku:
    • domek má vlastní umyvadlo i wc a je vytápěný
    • pokoje v domku nabízí místo pro 2–6 osob
  1. Ubytování v chatce
    (AKTUALITA: Kapacita chatek již byla naplněna, nabízíme proto dále pouze ubytování v komfortnějších domcích)
    • společné sociální zařízení je v chatové oblasti, v chatkách je k dispozici přímotop
    • chatka nabízí místo pro až 4 osoby

Stravování

Ve středisku se vaří (výběr ze dvou variant – masitá a vegetariánská), spolu se vstupenkou si tak můžete přikoupit plnou penzi za 595 Kč (snídaně, obědy a večeře) na celý víkend. Po dohodě je možné využívat i kuchyňku k přípravě vlastních drobných jídel.

Vstupenky

Nestihli jste si zakoupit lístek? Napište nám na info@kalokagathia-zs.cz.

V ceně vstupenky je zahrnuto ubytování na celý víkend, vstupy na všechny workshopy i doprovodný program.

Chceme, aby byl festival dostupný pro všechny, držíme proto ceny nízko. Za částku, za kterou se běžně nabízí jednodenní kurzy, tak s námi můžete zažít intenzívní třídenní vzdělávací pobyt. A to s vynikajícími lektory a v krásném areálu, který bude po celou dobu festivalu k dispozici jen pro vás.

Zakoupení více vstupenek - V každé objednávce si můžete zakoupit pouze jeden lístek, máte-li zájem o více kusů, založte prosím pro každý lístek další objednávku.

FAQ aneb časté otázky

Líbí se ti myšlenka Festivalu osobnostního rozvoje a chceš se zapojit? Stačí se ozvat a napsat, o co máš zájem :)

Organizátoři

Karin Backová