1 víkend | 35 praktických workshopů

Pojďte se s námi naučit dovednosti,
na které se ve škole zapomíná.

Předprodej vstupenek začal.

Sleduj novinky na FB události

Program

Zažij 5 workshopů z různých oblastní seberozvoje, od tréninku komunikačních dovedností, přes relaxační, kreativní a pohybové workshopy, až po speciality, jako je třeba první pomoc či komunikace s koňmi.

LEGENDA:

logo workshopu logo workshopu logo workshopu logo workshopu logo workshopu

Postupně pro vás budeme zveřejňovat všechny workshopy.

Všechny tříhodinové workshopy se jednou zopakují, pokud tedy nestihnete např. workshop kritického myšlení v sobotu, můžete si na něj zajít v neděli. Neznamená to, že by na sebe dva bloky navazovaly, jsou nezávislé. Pětihodinové workshopy v sobotním odpoledním bloku D se opakovat nebudou.

Klademe důraz na praktickou výuku, využívající principy zkušenostně reflektivního učení. Po workshopech bude následovat reflexe, která umožní odnést si z dané činnosti uvědomění, odpovědi či nové myšlenky.

Kromě workshopů tě čeká i spousta zábavy a sdílení s přáteli - hudební vystoupení, divadelní improvizace, pohodička v čajovně, zpívání u ohně a mnoho více…

Lektoři

Praktické informace

Festival je pro každého, kdo je otevřen novým podnětům a chce se něco nového naučit. Je postaven tak, aby si ho užili jednotlivci, skupiny i rodiny s dětmi. Může sloužit i jako součást vašeho firemního vzdělávání. Individuální dotazy vám rádi zodpovíme – stačí se ozvat.

Ubytování

Budeme pro sebe mít celé rekreační středisko Křižanov (MAPA).

Můžete si vybrat ze dvou typů ubytování:

  1. Ubytování v domku:
    • domek má vlastní umyvadlo i wc a je vytápěný
    • pokoje v domku nabízí místo pro 2–6 osob
  1. Ubytování v chatce
    • společné sociální zařízení je v chatové oblasti, v chatkách je k dispozici přímotop
    • chatka nabízí místo pro až 4 osoby

Stravování

Ve středisku se vaří (výběr ze dvou variant – masitá a vegetariánská), spolu se vstupenkou si tak můžete přikoupit plnou penzi za 595 Kč (snídaně, obědy a večeře) na celý víkend. Po dohodě je možné využívat i kuchyňku k přípravě vlastních drobných jídel.

VstupenkyI. EDICEII. EDICE

zbývá 5 z 30 lístků
za 2 300 Kč / 2 500 Kč *

III. EDICE

zbývá 30 z 30 lístků
za 2 700 Kč / 2 900 Kč *

IV. EDICE

zbývá 30 z 30 lístků
za 3 100 Kč / 3 300 Kč *


* Ubytování v chatce / v domku

Koupit vstupenku

Pro zakoupení vstupenky se zaregistrujte nebo se přihlašte pod svým emailem a heslem.

Přihlásit se Vytvořit účet


V ceně vstupenky je zahrnuto ubytování na celý víkend, vstupy na všechny workshopy i doprovodný program.

Chceme, aby byl festival dostupný pro všechny, držíme proto ceny nízko. Za částku, za kterou se běžně nabízí jednodenní kurzy, tak s námi můžete zažít intenzívní třídenní vzdělávací pobyt. A to s vynikajícími lektory a v krásném areálu, který bude po celou dobu festivalu k dispozici jen pro vás.

FAQ aneb časté otázky

Líbí se ti myšlenka Festivalu osobnostního rozvoje a chceš se zapojit? Stačí se ozvat a napsat, o co máš zájem :)

Organizátoři

#

Karin Backová

K väčšiemu záujmu o osobnostný rozvoj ma priviedlo absolvovanie Organizátorského kurzu Hnutia Brontosaurus v rokoch 2012/2013. Od tej doby pôsobím v organizácii ako organizátorka zážitkových, pracovne-zážitkových a vzdelávacích akcií. Som absolventkou štúdia Skúsenostne reflektívneho učenia na FF MU, v súčastnosti dokončujem magisterské štúdium na FSpS MU.

Zaujímam sa tiež o nenásilnú komunikáciu a osobný koučing. Dlhodobo sa venujem relaxačným a pohybovým technikám – jóga, meditácie, kontaktná improvizácia či masáže. Rada vytváram priestor pre osobnostný rozvoj a sebapoznanie, čo ma motivuje organizovať akcie ako je Festival osobnostného rozvoja.

#

Vendula Indruchová

S tématem osobnostního rozvoje jsem se setkala jako účastník nejrůznějších kurzů, a protože v něm vidím velký potenciál, ráda bych rozšiřovala povědomí o tom, co vše do osobnostního rozvoje spadá a jaké jsou možnosti zapojení pro každého jednotlivce.

Jsem absolventka oboru Zkušenostně reflektivní učení, který mě nadchnul, a díky němuž jsem zjistila, co mi skutečně dává v životě smysl. Mojí motivací pro organizování festivalu je vlastní seberozvoj, zlepšování sebereflexe a touha poskytovat lidem prostor pro jejich zdokonalování.

Opravdu věřím, že každý může růst :-)

#

Eliška Kučerová

Díky studiu poradenství a zkušenostního učení na FF MU se mi otevřely obzory v tématu rozvoje osobnosti a umění (sebe)reflexe. Seznámila jsem se s netradičními formami výuky a zjistila tak, že učení může člověka bavit a pomáhat mu objevovat sama sebe.

Poslední roky mě hodně baví vedení užitečného rozhovoru a nacházení vnitřního balancu skrze kontaktní žonglování.

Festival mi dává možnost nabídnout ostatním i sobě skvělé zážitky, prostor k zamyšlení a možnost setkávání s inspirativní­mi lidmi.

#

Jan Páral

Mé mnohé zájmy a aktivity spojuje snaha o porozumění lidem a společenským jevům. Těm jsem věnoval jak svoje studia na Fakultě sociálních studií, Filosofické fakultě a Právnické fakultě Masarykovy Univerzity, tak i svoje mimoškolní aktivity. Vedle aktivní právnické praxe se zajímám o umění a inovace ve vzdělávání, počínaje tvorbou učebnic, přes vzdělávání lektorů, po organizaci kurzů pro širší veřejnost. Jsem fanouškem a ambasadorem metody učení zážitkem a dramatické výchovy.

Myšlenka festivalu mě nadchla, neboť ji považuji za skvělý nástroj, jak budovat komunitu lidí, kteří na sobě chtějí pracovat či jen jednoduše chtějí kultivovat prostředí (nejen) české společnosti.

#

Martin Rehuš

Mám vášeň pro organizaci zážitkových a vzdělávacích akcí. Dává mi smysl vytvářet lidem příležitosti se potkat a sdílet své pocity a zkušenosti. Začalo to třídními srazy a oslavami narozenin, přes sportovní turnaje, až po Festival osobnostního rozvoje. O festival společně s týmem pečujeme jako o vlastní dítě, které nám každý rok povyroste a přinese spoustu objevů a nových poznání.

Velmi rád cestuju, poznávám divné lidi a zkouším nové věci, protože mě naprosto fascinuje různorodost lidského života. Jsem trochu blázen, který chce poznat hranice svého vědomí.

Máš zájem o spolupráci nebo se jen tak sejít? Stačí se ozvat ;-)